hava 11° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 31,4071 % % 0.13
EURO 34,0957 % % 0.15
GRAM ALTIN 2.102,22 % % 0,06
ÇEYREK A. 3.437,13 % % 0,06
BITCOIN 1.999.640 % 2.417
SON DAKİKA
reklam

CANLI SONUÇLAR

Turkiye - Süper Lig
17:00
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
17:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
20:00
Bitexen Antalyaspor Bitexen Antalyaspor
20:00
Gaziantep Gaziantep
20:00
Corendon Alanyaspor Corendon Alanyaspor
20:00
Trabzonspor Trabzonspor
Turkiye - 1. Lig
14:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
14:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
20:30
Tus Heiligenkreuz Tus Heiligenkreuz
20:30
SV Gossendorf Gtc Graz SV Gossendorf Gtc Graz
İngiltere - Premier Lig
23:00
Sheffield United Sheffield United
23:00
Arsenal FC Arsenal FC
İspanya - LaLiga
23:00
CA Osasuna CA Osasuna
23:00
Alaves Alaves
İtalya - Serie A
22:45
Inter Milano Inter Milano
22:45
Genoa GFC Genoa GFC
Portekiz - Liga Portugal
23:15
FC Famalicao FC Famalicao
23:15
Boavista Porto Boavista Porto
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
01:00
Meksika Meksika
3 : 2
Paraguay Paraguay
04:15
ABD ABD
3 : 0
Kolombiya Kolombiya
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Ain FC Al Ain FC
19:00
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
İspanya - LaLiga 2
22:30
Elche Elche
22:30
Alcorcon Alcorcon
Fransa - Ligue 2
22:45
Angers Angers
22:45
Ajaccio Ajaccio
Fransa - Ulusal
20:30
Rouen Rouen
20:30
Sochaux Sochaux
İtalya - Bahar Şampiyonası
18:00
AC Milan AC Milan
18:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
20:00
Juventus Turin Juventus Turin
20:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
İtalya - Serie C, Grup C
22:30
Juve Stabia Juve Stabia
22:30
Casertana FC Casertana FC
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
Den Bosch Den Bosch
22:00
FC Groningen FC Groningen
22:00
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
22:00
SC Cambuur SC Cambuur
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
21:30
KMSK Deinze KMSK Deinze
Portekiz - İkinci Lig
21:00
Academico de Viseu FC Academico de Viseu FC
21:00
Santa Clara Azores Santa Clara Azores
23:15
Vilaverdense FC Vilaverdense FC
23:15
FC Pacos Ferreira FC Pacos Ferreira
Portekiz - U23 Şampiyonası
14:00
SC Farense SC Farense
14:00
Sporting Braga Sporting Braga
14:00
Santa Clara U23 Santa Clara U23
14:00
Portimonense Portimonense
14:00
Rio Ave Rio Ave
14:00
Leixoes SC Leixoes SC
18:00
Academico Viseu U23 Academico Viseu U23
18:00
CD Mafra CD Mafra
Rusya - 1. Liga
17:00
FK Khimki FK Khimki
17:00
FC Tyumen FC Tyumen
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:10
AL Ain (SA) AL Ain (SA)
16:10
AL Khlood AL Khlood
16:10
Al-Orobah FC Al-Orobah FC
16:10
AL Qaisoma FC AL Qaisoma FC
18:20
Al-Taraji Club Al-Taraji Club
18:20
Hajer Al-Hasa Hajer Al-Hasa
Arjantin - Copa de la Liga
01:15
Boca Juniors Boca Juniors
3 : 2
Belgrano De Cordoba Belgrano De Cordoba
03:30
Newells Old Boys Newells Old Boys
2 : 2
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
Arjantin - Primera B
23:00
CS Dock Sud CS Dock Sud
23:00
CA Acassuso CA Acassuso
Arjantin - Primera C
23:00
CA Claypole CA Claypole
23:00
Centro Espanol Centro Espanol
Arjantin - Primera Nacional
01:00
San Martin de San Juan San Martin de San Juan
3 : 2
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
02:00
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
2 : 1
Racing De Cordoba Racing De Cordoba
03:30
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
1 : 2
Colon de Santa Fe Colon de Santa Fe
Avustralya - NPL, Victoria
12:30
Melbourne Victory Melbourne Victory
12:30
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
12:30
Kingston City FC Kingston City FC
12:30
Werribee City FC Werribee City FC
BAE - Division 1
16:25
Dibba Al-Hisn SC Dibba Al-Hisn SC
16:25
Al-Hamriyah Al-Hamriyah
16:25
Al-Dhaid Al-Dhaid
16:25
AL Taawoun AL Taawoun
16:30
City Football Club City Football Club
16:30
United United
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL-MUHARRAQ SC AL-MUHARRAQ SC
19:00
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
19:00
AL-NAJMA MANAMA AL-NAJMA MANAMA
19:00
AL Hala AL Hala
19:00
Busaiteen Busaiteen
19:00
SITRA CLUB SITRA CLUB
19:15
AL Khalidiyah AL Khalidiyah
19:15
AL-MUHARRAQ SC AL-MUHARRAQ SC
19:15
AL Hala AL Hala
19:15
Manama Club Manama Club
19:15
SITRA CLUB SITRA CLUB
19:15
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
:
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
02:30
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
02:30
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22:00
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
22:00
San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo
Bosna Hersek - Premier Lig
19:45
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
19:45
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
Sao Francisco AC Sao Francisco AC
01:00
SC Humaita AC SC Humaita AC
Brezilya - Carioca
00:10
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
4 : 0
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
00:10
Volta Redonda FC RJ Volta Redonda FC RJ
1 : 2
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
00:10
Boavista SC RJ Boavista SC RJ
5 : 3
Bangu RJ Bangu RJ
Brezilya - Copa do Brasil
02:30
Fluminense EC PI Fluminense EC PI
0 : 0
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Brezilya - Paranaense
00:30
Azuriz FC PR Azuriz FC PR
:
Operario Ferroviario EC PR Operario Ferroviario EC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
1 : 0
Santos FC SP Santos FC SP
02:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
1 : 1
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Bulgaristan - B PFG
13:15
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
13:15
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
16:30
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
16:30
PFC Ludogorets Razgrad II PFC Ludogorets Razgrad II
16:30
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
16:30
FK CSKA 1948 II FK CSKA 1948 II
Bulgaristan - Parva Liga
16:00
FC Arda Kardzhali FC Arda Kardzhali
16:00
PFC Pirin Blagoevgrad PFC Pirin Blagoevgrad
18:30
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
18:30
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
Çekya - FNL
18:00
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
18:00
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
Cezayir - Ligue 2
16:00
Rc Kouba Rc Kouba
16:00
ASM Oran ASM Oran
16:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
16:00
Olympique Medea Olympique Medea
16:00
USM EL Harrach USM EL Harrach
16:00
Irb Ouargla Irb Ouargla
Danimarka - Süperlig
21:00
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
21:00
Silkeborg IF Silkeborg IF
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Barcelona SC Barcelona SC
2 : 0
Imbabura Imbabura
Endonezya - Liga 1
11:00
Barito Putera Barito Putera
11:00
Bali United Bali United
15:00
Persis Solo Persis Solo
15:00
PSM Makassar PSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
FC SHIRAK GYUMRI 2 FC SHIRAK GYUMRI 2
13:00
Noah Yerevan 2 Noah Yerevan 2
13:00
FC Bkma Vagharshapat 2 FC Bkma Vagharshapat 2
13:00
Onor Onor
13:00
Andranik Andranik
13:00
FC Ararat Yerevan 2 FC Ararat Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan
14:00
FC West Armenia FC West Armenia
Estonya - Esiliiga
19:00
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
19:00
FC Tallinn FC Tallinn
Estonya - Esiliiga B
19:00
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Gana - Premier Lig
13:00
Samartex Samartex
13:00
Nations FC Nations FC
18:00
Real Tamale United Real Tamale United
18:00
Bofoakwa Tano Bofoakwa Tano
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
CSD Zacapa CSD Zacapa
0 : 1
Antigua GFC Antigua GFC
02:00
H. Xinabajul H. Xinabajul
3 : 1
CD Malacateco CD Malacateco
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Hyderabad FC Hyderabad FC
17:00
Northeast United FC Northeast United FC
Hindistan - I-Ligi
14:00
Sreenidi Deccan FC Sreenidi Deccan FC
14:00
Real Kashmir Real Kashmir
16:30
Churchill Brothers SC Churchill Brothers SC
16:30
Shillong Lajong FC Shillong Lajong FC
Hırvatístan - HNL
19:00
NK Rudes NK Rudes
19:00
HNK Gorica HNK Gorica
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
CD Victoria La Ceiba CD Victoria La Ceiba
00:00
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
02:00
Olancho FC Olancho FC
2 : 1
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
04:00
FC Motagua Tegucigalpa FC Motagua Tegucigalpa
1 : 0
CD Vida La Ceiba CD Vida La Ceiba
İngiltere - Konferans Güney
22:45
Aveley Aveley
22:45
Yeovil Town Yeovil Town
22:45
Chelmsford City Chelmsford City
22:45
Worthing FC Worthing FC
İngiltere - Premier Lig 2
21:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
21:00
Southampton FC Southampton FC
22:00
Leicester City Leicester City
22:00
Leeds United Leeds United
22:00
Stoke City Stoke City
22:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
22:00
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
22:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
22:00
Manchester City FC Manchester City FC
22:00
Nottingham Forest FC Nottingham Forest FC
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
16:00
Sheffield Wednesday Yedekler Sheffield Wednesday Yedekler
16:00
Bristol City Bristol City
16:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
St Ives Town St Ives Town
22:45
Coalville Town Coalville Town
İran - Azadegan Ligi
14:30
FC Darya Caspian Babol FC Darya Caspian Babol
14:30
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
14:30
Mes Shahr-e Babak Mes Shahr-e Babak
14:30
FC Pars Jonoubi Jam FC Pars Jonoubi Jam
14:30
Shahre Raz Shiraz Shahre Raz Shiraz
14:30
Mes Sungun Varzaghan Mes Sungun Varzaghan
14:30
Shahrdari Astara Shahrdari Astara
14:30
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
14:30
Ario Eslamshahr Ario Eslamshahr
14:30
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
15:00
Shahin Bandar Ameri Shahin Bandar Ameri
15:00
Naft Masjed Soleyman FC Naft Masjed Soleyman FC
15:00
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
15:00
Saipa Saipa
İran - Hazfi Kupası
16:30
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
16:30
Esteghlal FC Esteghlal FC
17:00
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
17:00
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
19:30
Persepolis FC Persepolis FC
19:30
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
İrlanda - Premier Lig
22:45
Drogheda United Drogheda United
22:45
Bohemians Dublin Bohemians Dublin
22:45
Dundalk Dundalk
22:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
22:45
Shelbourne FC Shelbourne FC
22:45
Galway United FC Galway United FC
22:45
Waterford FC Waterford FC
22:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
22:45
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
22:45
Derry City Derry City
İsrail - Premier Lig
21:00
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
21:00
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv FC
21:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
21:30
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
İsrail - Ulusal Lig
20:00
Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Kfar Saba FC
20:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
20:00
Ihud Bnei Shefa-Amr Ihud Bnei Shefa-Amr
20:00
Ironi Tiberias Ironi Tiberias
20:00
Maccabi Kabilio Jaffa Maccabi Kabilio Jaffa
20:00
Hapoel Umm AL Fahm Hapoel Umm AL Fahm
20:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC
20:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
İsveç - İsveç Kupası
20:30
Vasteras SK Vasteras SK
20:30
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
20:30
Hammarby IF Hammarby IF
20:30
Mjallby AIF Mjallby AIF
20:30
Utsiktens BK Utsiktens BK
20:30
IK Brage IK Brage
20:30
IK Sirius IK Sirius
20:30
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK
Katar - QFA Kupası
16:45
Al-Khor SC Al-Khor SC
16:45
Umm Salal U21 Umm Salal U21
16:45
AL Shamal U21 AL Shamal U21
16:45
AL Rayyan U21 AL Rayyan U21
19:30
AL Bidda SC AL Bidda SC
19:30
AL Markhiya U21 AL Markhiya U21
19:30
AL Duhail U21 AL Duhail U21
19:30
AL Ahli Doha U21 AL Ahli Doha U21
Kenya - Premier Lig
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
15:00
Kenya Police Kenya Police
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
AEK Larnaka AEK Larnaka
19:00
Aris Limassol Aris Limassol
20:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
20:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
21:30
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
21:30
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
3 : 0
Boyaca Patriotas FC Boyaca Patriotas FC
02:10
Independiente Medellin Independiente Medellin
1 : 0
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
04:20
Alianza FC Valledupar Alianza FC Valledupar
0 : 1
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
01:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
2 : 2
AD San Carlos AD San Carlos
03:00
Sporting FC Sporting FC
2 : 0
Cartagines Cartagines
Macaristan - NB 2
22:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
22:00
Soroksar SC Soroksar SC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Atletico San Luis Atletico San Luis
02:00
Club Leon Club Leon
03:06
FC Juarez FC Juarez
1 : 3
Atlas FC Atlas FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
CF Monterrey CF Monterrey
3 : 0
Pumas Unam Pumas Unam
06:00
Club Tijuana de Caliente Club Tijuana de Caliente
1 : 1
Club Leon Club Leon
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Saltillo FC Saltillo FC
0 : 0
Real de Arteaga FC Real de Arteaga FC
Meksika - U23 Liga MX
02:45
Club Tijuana de Caliente U23 Club Tijuana de Caliente U23
02:45
Club Leon U23 Club Leon U23
Nijerya - NPFL
18:00
Doma United FC Doma United FC
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Enyimba Enyimba
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
Nikaragua - Premier Lig
01:00
CD Walter Ferretti CD Walter Ferretti
3 : 1
Masachapa FC Masachapa FC
02:00
ART Municipal Jalapa ART Municipal Jalapa
02:00
CD Ocotal CD Ocotal
04:00
Managua FC Managua FC
2 : 2
Real Esteli FC Real Esteli FC
Özbekistan - PFL
16:30
FK Termez Surkhon FK Termez Surkhon
16:30
FC Pakhtakor Tashkent FC Pakhtakor Tashkent
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Costa del Este FC Costa del Este FC
0 : 0
Umecit Umecit
02:15
San Francisco FC San Francisco FC
02:15
Tauro FC Tauro FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00
Club General Caballero JLM Club General Caballero JLM
3 : 2
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
02:30
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
02:30
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
Peru - Premier Lig
03:00
CS Cienciano CS Cienciano
2 : 2
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
22:00
Union Comercio Union Comercio
22:00
UTC De Cajamarca UTC De Cajamarca
Polonya - Ekstraklasa
21:00
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
21:00
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
Polonya - I Liga
18:30
LKS Lodz II LKS Lodz II
18:30
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
20:15
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
20:15
KKS Kalisz KKS Kalisz
Polonya - I Ligi
20:00
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
20:00
CWKS Resovia CWKS Resovia
Romanya - Liga 1
18:00
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
18:00
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
21:00
CS Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948
21:00
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
Şili - Premier Lig
00:00
Colo Colo Colo Colo
2 : 0
Huachipato Huachipato
02:30
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
1 : 3
Deportes Iquique Deportes Iquique
Şili - Primera B
00:00
CSD Rangers CSD Rangers
4 : 0
Antofagasta Antofagasta
02:30
Union San Felipe Union San Felipe
0 : 1
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
Şili - Segunda Division
00:00
General Velasquez General Velasquez
1 : 1
Real San Joaquin Real San Joaquin
Tayland - Thai League 1
14:30
Trat FC Trat FC
14:30
Ratchaburi FC Ratchaburi FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
01:00
Central FC Central FC
01:00
Point Fortin FC Point Fortin FC
03:00
La Horquetta Rangers FC La Horquetta Rangers FC
03:00
North East Stars FC North East Stars FC
Tunus - Ligue 2
16:30
Sporting Ben Arous Sporting Ben Arous
16:30
JS Kairouanaise JS Kairouanaise
16:30
Club S Hammam-Lif Club S Hammam-Lif
16:30
CS Tabarka CS Tabarka
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 AFC Asya Kupası, Kadınlar
11:00
Kuzey Kore Kuzey Kore
11:00
Çin Çin
14:00
Japonya Japonya
14:00
Vietnam Vietnam
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
00:00
Rosario Central Rosario Central
2 : 1
Montevideo City Torque U20 Montevideo City Torque U20
21:00
SD Aucas U20 SD Aucas U20
21:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
Uruguay - Premier Lig
02:00
Rampla Juniors Rampla Juniors
0 : 3
Penarol URU Penarol URU
Venezuela - Premier Lig
02:00
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
3 : 1
Rayo Zuliano Rayo Zuliano
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Kozani FC Kozani FC
16:00
P.O.T Iraklis P.O.T Iraklis
16:00
Eolikos Eolikos
16:00
AEK Athens B AEK Athens B
16:00
Makedonikos FC Makedonikos FC
16:00
Kampaniakos Kampaniakos
16:00
Niki Volou 1924 PAE Niki Volou 1924 PAE
16:00
AE Larissa FC AE Larissa FC
16:00
Anagennisi Karditsas 1904 Anagennisi Karditsas 1904
16:00
Apollon Pontou Apollon Pontou
16:00
APO Levadeiakos FC APO Levadeiakos FC
16:00
PAOK Thessaloniki B PAOK Thessaloniki B